tel
021 - 1747 |

تور استانبول ویژه پاییزبرج گالاتا استانبول
شهر استانبول در کشور ترکیه از جمله پرطرفدارترین مقاصد مسافرتی برای مسافران ایرانی است که با تقاضای بالای تور استانبول پاییز 1402 همراه شده است. شهر استانبول که به عنوان پایتخت گردشگری و توریستی ترکیه معرفی و شناخته می‌شود، از اماکن تفریحی و گزینه‌های بازدیدی متنوعی برخوردار است که هر کدام به نحوه متفاوتی می‌توانند سبب جذابیت هر چه بیشتر سفر شما شوند. شناخت بازه زمانی مناسب برای سفر به ترکیه با تور استانبول، می‌تواند به جذابیت‌ هر چه بیشتر سفر شما بی‌افزاید. از این رو در ادامه قصد داریم به ارائه توضیحات بیشتر نسبت به تور استانبول پاییز 1402 و پارامترهای مربوط به قیمت آن بپردازیم.


آب و هوای استانبول در فصل پاییز

یکی از بهترین فصول برای سفر به استانبول، مربوط به فصل پاییز است. در این فصل هوای استانبول دلپذیر بوده و امکان بازدید از اماکن گردشگری مختلف فراهم آورده می‌شود. هر چند گاها در اواخر پاییز نیاز به پوشیدن لباس‌های گرم مطرح خواهد بود. از این رو بهترین زمانی که می‌توان برای سفر با تور استانبول مطرح نمود، شامل بازه زمانی شهریور تا آبان است.

محبوبیت این فصل سبب شده تا قیمت تور استانبول پاییز هم به نسبت بالا باشد. البته باید در نظر داشت که فاکتورهای متنوعی در کنار هم روی تعریف قیمت این تور موثر واقع می‌شوند.

بهترین هتل‌های استانبول برای اقامتبهترین هتل استانبول


در شهر استانبول به دلیل تقاضای بالای مسافرت، هتل‌های مختلف و متعددی در درجات متفاوت وجود دارد که هر کدام خدمات و امکانات ویژه‌ای را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. نمونه‌هایی از هتل‌های پنج ستاره در شهر استانبول که به عنوان بهترین گزینه‌های اقامتی مورد بحث قرار می‌گیرند، شامل مواردی است که در ادامه معرفی شده‌اند:

•هتل PALAZZO DONIZITTY

•هتل GRAND CEVAHIR

•هتل CHER HOTEL

•هتل CONRAD

•هتل SWISS HOTEL

•هتل HILTON BOSPHORUS

•هتل CVK BOSPHORUS

•هتل RADISSON BLUE SISLI

•هتل HILTON BOMONTI

•هتل LAZZONI

•هتل SHERATON CITY CENTER

•هتل POINT TAKSIM

•هتل RADISSON BLUE PERA

•هتل DOUBLE TREE BY HILTON PIYALEPASA


تفریحات و جاذبه‌های دیدنی استانبول


دریای-استانبول

بحث جذاب در مورد انواع سفر، مربوط به جاذبه‌های دیدنی و اماکن گردشگری و تفریحی‌ است که در یک شهر یا کشور وجود دارد. این پارامتر در خصوص استانبول از تنوع و تعدد بالایی برخوردار بوده و به مسافران امکان بازدید از گزینه‌های بیشتر در کنار تفریحات متنوع را می‌دهد. از این رو نمونه‌هایی از تفریحات و جاذبه‌های دیدنی در استانبول، شامل مواردی می‌شود که در ادامه تحت بررسی قرار گرفته شده‌اند:

-مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی

-مسجد ایاصوفیه استانبول

-بازار بزرگ استانبول

-حمام خرم سلطان

-مسجد رستم پاشا استانبول

-آب انبار باسیلیکا

-قصر توپکاپی

-کاخ دولما باغچه

-روملی حصار

جدا از اماکن تاریخی‌ که مطرح شد، در طول سفر با تور استانبول پاییز 1402، می‌توانید به بازدید از اماکنی چون بازار محلی باکرکوی، محله باهچه شهیر استانبول، تپه پیرلوتی، قایق سواری در تنگه بسفر، محله رنگارنگ بالات و مواردی از این دست بپردازید.

از طرفی باید افزود که در استانبول مراکز خرید متنوعی در قالب مدرن و حتی سنتی وجود دارد که می‌توانید برای خرید سوغاتی به آن‌ها مراجعه کنید. به علاوه زیبایی‌های شهر استانبول در فصل پاییز به قدری دلپذیر است که حتی قدم زدن در خیابان‌ها و رفتن به کافه‌های محلی را به گزینه‌ای جذاب و پرخاطره برای مسافران تبدیل می‌کند.


قیمت تور استانبول پاییزمنظره شهر استانبول


قیمت تور استانبول پاییز با توجه به فاکتورهای مختلفی لحاظ می‌شود و بسته به همین فاکتورها می‌تواند از بازه‌ قیمتی متفاوتی برخوردار باشد. نوع پرواز، درجه هتل، امکانات و خدمات تور، اماکن گردشگری در برنامه تور و نیز بازه زمانی سفر، اصلی‌ترین و موثرترین فاکتورهایی هستند که در زمینه تعریف قیمت تور استانبول پاییز موثر واقع می‌شوند.


تورهای لحظه آخری استانبول ویژه پاییز

تور لحظه آخری به عنوان یک تور کامل با ارائه انواع خدمات رفاهی معرفی می‌شود که به دلایلی از قیمت مناسب‌تری در مقایسه با دیگر تورها برخوردار است. اصلی‌ترین عاملی که در تعریف قیمت پایین این تورها مورد بحث قرار می‌گیرد، مربوط به تعداد کم متقاضیان یا همان مسافران است. در نتیجه اگر شما هم به دنبال تور ارزان استانبول پاییز هستید، قطعا تور لحظه آخری استانبول ویژه پاییز می‌تواند بهترین انتخاب شما برای سفر باشد‌.